Drupal Symfony Mailer Lite (2.0.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Mail
ca: Correu

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Plugin
ca: Connector

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Set as default
ca: Estableix com a predeterminat

en: Null
ca: Nul

en: Text format
ca: Format del text
