Drupal Symfony Mailer Lite (2.0.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Mail
eu: Posta

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Port
eu: Ataka

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Text format
eu: Testuaren formatua
