Drupal Symfony Mailer Lite (2.0.1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Plain Text
kn: ಸರಳ ಪಠ್ಯ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Host name
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Sendmail
kn: ಸೆಂಡ್‌ಮೈಲ್

en: Change password
kn: ಗುಪ್ತಪದವನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು

en: Transport
kn: ವರ್ಗಾವಣೆ
