Drupal Symfony Mailer Lite (2.0.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Mail
lt: Paštas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Override
lt: Perrašyti

en: Port
lt: Šliuzas

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: User name
lt: Nario vardas

en: Host name
lt: Prieglogos pavadinimas

en: Set as default
lt: Nustatyti kaip numatytąją

en: Null
lt: Nulis

en: Text format
lt: Teksto formatas
