Drupal Symfony Mailer Lite (2.0.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Mail
ro: E-mail

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Override
ro: Înlocuieşte

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Set as default
ro: Setați ca implicit

en: Null
ro: Nul

en: Text format
ro: Formatare text
