Drupal Symfony Mailer Lite (2.0.2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Test
fi: Testi

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Override
fi: Ohita

en: Port
fi: Portti

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Host name
fi: Isäntänimi

en: Set as default
fi: Aseta oletukseksi

en: Null
fi: Nolla

en: Text format
fi: Tekstimuoto
