Drupal Symfony Mailer Lite (2.0.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Type
te: రకం

en: Test
te: పరీక్ష

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Mail
te: మెయిల్

en: Host name
te: హోస్టు పేరు

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
