Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Default
ht: Pa defo

en: Page
ht: Paj

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -
