Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Default
vi: Mặc định

en: Theme
vi: Sắc thái

en: ID
vi: Mã

en: Mail
vi: Thư

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Page
vi: Trang

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Account
vi: Tài khoản

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -
