Drupal Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: List
hi: सूची

en: Subject
hi: विषय

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Theme
hi: थीम

en: ID
hi: आईडी

en: Mail
hi: मेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Account
hi: खाता

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
