Drupal Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Theme
lt: Tema

en: Mail
lt: Paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Account
lt: Paskyra

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
