Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд
