Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: سجل

en: Subject
fa: موضوع

en: Reset
fa: اعاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: هویت

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: ,
fa: ،

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Account
fa: حساب

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Operations links
fa: واصلهای عملیات
