Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Subject
tr: Konu

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Theme
tr: Tema

en: Mail
tr: Posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Account
tr: Hesap

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları
