Drupal Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Theme
uk: Тема

en: Mail
uk: Пошта

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Headers
uk: Заголовки

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Text body
uk: Текст

en: Reply-to
uk: Відповідь на
