Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Theme
ca: Tema

en: Mail
ca: Correu

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Account
ca: Compte

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions
