Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: List
da: Vis

en: Subject
da: Emne

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Theme
da: Tema

en: Mail
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Account
da: Konto

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Operations links
da: Redigeringslinks
