Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Theme
fi: Teema

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit
