Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Theme
nl: Thema

en: Mail
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Reply-to
nl: Antwoordadres
