Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Subject
ro: Subiect

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Theme
ro: Temă

en: Mail
ro: E-mail

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Account
ro: Cont

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Operations links
ro: Legături de operare
