Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Account
be: Акаўнт
