Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Mail
eu: Posta

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Account
eu: Kontua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »
