Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: List
da: Vis

en: Subject
da: Emne

en: Theme
da: Tema

en: Mail
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Account
da: Konto

en: Error message
da: Fejlmeddelelse
