Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Account
gu: ખાતુ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ
