Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Created
ast: Fechu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De
