Drupal Symfony Mailer Log (1.2.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Date
am: ቀን

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Account
am: መለያ
