Drupal Symfony Mailer Log (1.2.2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Date
bs: Datum

en: Theme
bs: Tema

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Account
bs: Korisnički račun
