Drupal Symfony Mailer Log (1.2.2) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Subject
cy: Testun

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Theme
cy: Thema

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Account
cy: Cyfrif

en: Error message
cy: Neges wall

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
