Drupal Symfony Mailer Log (1.2.2) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Mail
hu: Levél

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Account
hu: Saját adatok

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: log entries
hu: naplóbejegyzések
