Drupal Symfony Mailer Log (1.2.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Account
kk: Есеп
