Drupal Symfony Mailer Log (1.2.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Mail
ml: മെയിൽ
