Drupal Symfony Mailer Log (1.2.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд
