Drupal Symfony Mailer Log (1.2.2) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Date
ps: نيټه

en: Default
ps: تلواله

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Page
ps: پاڼه

en: To
ps: ته

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
