Drupal Symfony Mailer Log (1.2.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Date
si: දිනය

en: Account
si: ගිණුම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
