Drupal Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
