Drupal Symfony Mailer Log (1.2.2) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Date
ht: Dat

en: Default
ht: Pa defo

en: Page
ht: Paj

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -
