Drupal Symfony Mailer Log (1.2.2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Theme
jv: Tema

en: Mail
jv: Surat

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: To
jv: Marang

en: Account
jv: Akun

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: - All -
jv: - Kabeh -
