Drupal Symfony Mailer Log (1.2.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: From
my: မှ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: - All -
my: - အားလုံး -
