Symfony Packages (1.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Up to date
ar: محَدَّث

en: Update available
ar: يوجد تحديث

en: Filter
ar: انتقاء

en: Also available:
ar: يتوفر أيضا:

en: About
ar: حول

en: Reports
ar: التقارير

en: Uses
ar: الاستخدامات
