Symfony Packages (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Update available
az: Yeniləmə mövcuddur

en: Also available:
az: Həmçinin mövcuddur:

en: About
az: Haqqında

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Uses
az: İstifadə edir
