Symfony Packages (1.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Status
es: Estado

en: Reset
es: Restablecer

en: Current Version
es: Versión Actual

en: Up to date
es: Actualizado

en: Update available
es: Actualización disponible

en: Filter
es: Filtro

en: Also available:
es: También disponible:

en: About
es: Acerca de

en: Reports
es: Informes

en: Uses
es: Usos

en: Latest Version
es: Última versión

en: Filter by name or description
es: Filtrar por nombre o descripción
