Symfony Packages (1.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Reset
eu: Garbitu

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Update available
eu: Eguneraketa eskuragarri

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Also available:
eu: Baita erabilgarri:

en: About
eu: (r)i buruz

en: Reports
eu: Txostenak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Filter by name or description
eu: Iragazi izenaren edo deskripzioaren arabera
