Symfony Packages (1.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Reset
fi: Palauta

en: Up to date
fi: Ajantasainen

en: Update available
fi: Päivitys saatavilla

en: Filter
fi: Suodatus

en: Also available:
fi: Saatavilla myös:

en: About
fi: Tietoja

en: Reports
fi: Raportit

en: Uses
fi: Käyttää

en: Latest Version
fi: Uusin versio
