Symfony Packages (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Up to date
gu: અધતિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: About
gu: વિશે

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: Uses
gu: ઉપયોગો
