Symfony Packages (1.0.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Status
it: Stato

en: Reset
it: Ripristina

en: Current Version
it: Versione Attuale

en: Up to date
it: Aggiornato

en: Update available
it: Aggiornamento disponibile

en: Filter
it: Filtra

en: Also available:
it: Disponibile anche:

en: About
it: Informazioni

en: Reports
it: Resoconti

en: Uses
it: Usa

en: Latest Version
it: Ultima versione

en: Filter by name or description
it: Filtra per nome o descrizione
