Symfony Packages (1.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Reset
ja: リセット

en: Current Version
ja: 最終版

en: Up to date
ja: 最新

en: Update available
ja: アップデートが利用可能です

en: Filter
ja: フィルター

en: Also available:
ja: 同じく入手可能:

en: About
ja: アバウト

en: Reports
ja: レポート

en: Uses
ja: 機能

en: Filter by name or description
ja: 名前と説明でフィルター
