Symfony Packages (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: Update available
jv: Update cumawis

en: Filter
jv: Saring

en: Also available:
jv: Uga cumawis:

en: About
jv: Ngenani

en: Reports
jv: Laporan
