Symfony Packages (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Update available
kk: Жаңарту қолжетімді

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Also available:
kk: Сонымен қатар қолжетімді:

en: Reports
kk: Есептер
