Symfony Packages (1.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: Update available
ku: نوێکردنەوە هەیە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Also available:
ku: هەروەها ئامادەیە:

en: About
ku: دەربارە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
