Symfony Packages (1.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Current Version
lt: Dabartinė versija

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Also available:
lt: Taip pat prieinama:

en: About
lt: Apie

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Uses
lt: Naudoja

en: Filter by name or description
lt: Filtruoti pagal pavadinimą ar aprašymą
